Корисно знати

ДОГЛЯД  ЗА ВИРОБАМИ

Не рекомендується обробляти іграшки кип’ятком і спиртовими розчинами!

Перед початком використання секс-виробів, їх необхідно обробити антисептиком (наприклад, спеціальним очищувачем для сексуальних іграшок, або розчином хлоргексидину, мірамістину), потім ретельно промити теплою водою з милом. Варто не допускати потрапляння води у відсік для батарейок.

Використання презервативу підвищує гігієну процесу.

Безпосередньо перед використанням нанесіть на іграшку лубрикант на водній або силіконовій основі. Ні в якому разі не використовуйте замість лубриканта вазелін, рослинні олії, косметичні креми (жирова основа) – це може викликати дискомфорт, порушення мікрофлори, травмування, також пошкодити іграшки.

Після використання промийте виріб теплою водою з милом, висушіть при кімнатній температурі, або витріть насухо. Іграшки із кібершкіри, ТПР, інших пористих матеріалів обробіть тальком (дитячою присипкою).

Не використовуйте одночасно старі та нові батарейки, притримуйтесь полярності. Не зберігайте батарейки у виробах після використання.

Не допускайте деформації виробів під час зберігання.

Зберігайте іграшки в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, при кімнатній температурі.

 

 

ВАГІНАЛЬНІ КУЛЬКИ. ЯКІ , НАВІЩО І ЯК?

Перше запитання, яке виникає у жінок, не знайомих з даним «предметом», навіщо ж вони потрібні. Більшість помилково вважають кульки звичайною сексуальною іграшкою, але це не зовсім так. В першу чергу, вагінальні кульки – це тренажер для м’язів тазового дна, а вже потім для отримання сексуального задоволення.

Як виглядають ці кульки? Найчастіше, це зв’язка з двох (іноді більше) кульок діаметром від 1,5 до 3,5 см, ідеально круглої або овальної форми.

Кульки виготовляють з різних матеріалів – з пластику, скла, металу, каменю, силікону, латексу; з різним покриттям; зі зміщеним центром ваги; зі збільшеною вагою. Також існують кульки з вібрацією, які можна використовувати як іграшку.

Якщо у Вас ослаблені м’язи тазового дна (під час сексу погано відчуваєте член партнера, крапельне нетримання сечі) або Ви вже народжували і хочете відновити тонус м’язів, то обирати потрібно великі кульки (близько 3,5 см), бажано з негладкою поверхнею (так ви легше зможете утримувати їх) і зі зміщеним центром ваги. Це коли сама кулька пустотіла, а всередині неї знаходиться ще одна металева.

Спочатку кульки зі зміщеним центром ваги викликають дивні відчуття і легку вібрацію.

Під час руху внутрішня кулька ударяється об стінку зовнішньої, приводячи її в рух, і Ваші інтимні м’язи починають скорочуватись, намагаючись утримати тренажер всередині. При цьому починають працювати навіть ті м’язи, які не задіяні під час найбурхливішого сексу, оскільки знаходяться поза зоною стимуляції членом.   

Скорочення різних груп м’язів посилює приплив крові до вагіни, що окрім приємних відчуттів, допомагає знизити ризик застійних явищ, які можуть викликати різноманітні жіночі захворювання.

«Носити» вагінальні кульки можна і вдома, і на роботу, і в магазин, по 15-30 хвилин в день. Намагайтеся зжимати і перекочувати кульки самостійно, виконувати з ними вправи Кегеля.

Приблизно через місяць тренувань Ви вже будете відчувати ті м’язи, про наявність яких раніше навіть не здогадувались. Їх скорочення відчує і Ваш партнер, оскільки вони будуть міцно охоплювати його чоловічу гідність. А при бажанні та регулярних тренуваннях можна довести чоловіка до феєричного оргазму, не рухаючи тілом… а лише зжимаючи і розжимаючи інтимні м’язи.

Через два-три місяці регулярних тренувань можна переходити на кульки зі збільшеною вагою. Вони меншого діаметру і гладкі. Для того щоб втримати їх, доведеться прикласти певні зусилля, але результат того вартий. Чим сильніші Ваші інтимні м’язи, тим приємніше Вашому партнеру і яскравіші оргазми у Вас!

Здатність володіти м’язовою стінкою вагіни сприятливо позначається на її здатності повертатися до початкових розмірів після пологів, оскільки м’язи більш еластичні і швидше скорочуються.

Протипоказання! Інфекційні захворювання, запальні процеси – ЛИШЕ після консультації у гінеколога! Жінки, які мають алергію – ЛИШЕ після консультації у лікаря!

    Спосіб використання вагінальних кульок:

-        перед першим використанням необхідно обробити виріб антисептиком (наприклад, спеціальним очищувачем для сексуальних іграшок, або розчином хлоргексидину, мірамістину), після чого промити теплою водою з милом;

-        до та після використання кульки промивають теплою водою з милом;

-        нанесіть невелику кількість лубриканту на кульки;

-        в напівлежачому або лежачому положенні введіть кульки у вагіну, залишивши нитку для вилучення кульок зовні;

-        встаньте і намагайтеся утримувати кульки всередині на протязі певного часу (від 1 хвилини, збільшуючи інтервал до 15,20,30 хвилин, в залежності від бажання та можливостей кожної жінки);

-        після того, коли Ви навчилися утримувати кульки тривалий час, починайте ходити з ними, підійматися/спускатися сходами, виконувати вправи Кегеля. Під час руху відбувається ефект «масажу», відчуття коливаються від легкого збудження до оргазму!

 

Не рекомендується використовувати вагінальні кульки безпосередньо при інтимній близькості з партнером!

Не використовуйте вагінальні кульки для стимуляції анальної зони! Вони не мають обмежувача, помістивши їх в пряму кишку, Ви не зможете дістати їх без медичної допомоги!

 

В наших магазинах Ви знайдете різні види вагінальних кульок, а також все необхідне для догляду за ними та іншими секс-іграшками.

 

 

ЯК КОРИСТУВАТИСЬ ВАКУУМНОЮ ПОМПОЮ

Вакуумний масаж за допомогою спеціальної помпи сприяє виникненню ерекції, тобто є засобом профілактики і лікування сексуальних розладів у вигляді зниженої ерекції у чоловіків.

Дія масажу грунтується на стимуляції кровонаповнення запалих тіл, а також посиленні рецепторної чутливості статевого члена, де під впливом різниці тиску активно розкриваються і наповнюються кров'ю переважна більшість найдрібніших капілярів, відбувається потужна дія на периферичний кровообіг, лімфообіг і регіонарний рух рідини, ліквідуються дегенеративні зміни в кавернозних тілах пеніса. При виникненні ерекції природним чином, кровонаповнення чоловічого статевого органу збільшується в 5-7 разів, тоді як при вакуумному масажі ця цифра досягає більш високих значень (8-12 разів), це сприяє потужному очищенню запалих тіл, а також підвищує еластичність стінок судин чоловічого статевого органу.

В результаті такого роду функціонального "прокачування" пожвавлюється уся багаторівнева структура взаємодіючих центрів. Помпу-масажер доцільно застосовувати як профілактичний засіб проти послаблення потенції (передчасного старіння), для жорсткості пеніса і його максимального збільшення перед статевим контактом (збільшення в товщину відбувається за рахунок збільшення еластичності судин і найбільшого припливу крові в статевий орган під час ерекції). Вакуумний масаж підвищує чутливість, збудливість і активність, покращує живлення тканин, коригує зовнішній вигляд зони дії.

Існує можливість використати вакуумний масажер для чоловіків для штучного досягнення ерекції в період, передуючий статевому акту (наприклад, при імпотенції або повторних статевих актах). Необхідно для цього добитися появи ерекції за допомогою вакуумування, а потім зафіксувати досягнуту ерекцію за допомогою обтиску основи статевого члена ерекційним кільцем. Перед початком процедури ерекційне кільце слід надіти на основу колби, для того щоб, при виникненні необхідної ерекції, перекинути спеціальне кільце з основи колби на статевий член, щоб запобігти швидкому відтоку крові з судин члена.

Щоденні тренування за допомогою вакуумного масажера для чоловіків зможуть допомогти у збільшенні розмірів статевого члена до потрібних. Але це не все! Вакуумний масажер для чоловіків у віці понад сорок років здатний продовжити активне статеве життя на вісім-десять років! А при нерегулярних статевих контактах лікарі рекомендують використати помпу в якості головної профілактики захворювань сечостатевої системи.

Вакуумна помпа представляє собою пластикову колбу або чашу, адаптовану під форму і розмір зони дії, до якої за допомогою трубки приєднується пристрій, що подає повітря. Залежно від особливостей цього пристрою розрізняють вакуумні помпи з грушею, з ручним поршнем і з автоматичним відкачуванням повітря, працюючим від елементів живлення. Щоб правильно користуватися вакуумною помпою, необхідно враховувати комплектацію виробу і особливості зони дії.

Незалежно від призначення і зони застосування вакуумні помпи мають загальні гігієнічні рекомендації:

- перед використанням і після нього виріб необхідно промити теплою водою з милом:

- заборонено впливати на помпу окропом або кип'ятити;

- при передачі вакуумної помпи для використання іншій особі необхідно обробити виріб антисептичною речовиною;

- пам'ятайте про крихкість помпи, не кидайте виріб;

- зберігати при температурі не вище 35 градусів в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці.

Інструкція до вакуумної помпи проявляється в дотриманні наступної послідовності дій.

Рекомендується змастити насадку біля основи пластикової колби лубрикантом. Проте варто пам'ятати, що лубриканти на жировій основі можуть пошкодити матеріал виробу. У порожнину колби вводиться статевий член, після чого колба щільно притискається до тіла. На пеніс можна заздалегідь нанести спеціальний крем, що покращує кровопостачання. Однією рукою тримається колба, іншою натискається груша або поршень для відкачування повітря. Отвір на колбі необхідно затиснути, якщо герметичність створюється за допомогою спеціального клапана, переконаєтеся, що він закритий. При застосуванні повинні спостерігатися легке почервоніння члена і виникнення ерекції. Після дії на пеніс тривалістю 30 секунд відкривається клапан і в колбу запускається повітря. Продовжувати процедуру - після послаблення ерекції. Користуватися чоловічою помпою необхідно близько 15-20 хвилин за одну процедуру. За цей проміжок ерекція тривалістю близько хвилини трапляється 10-15 разів. Для закріплення результату і досягнення довгострокового ефекту помпа повинна використовуватися регулярно раз в два дні. Перші два тижні користуватися вакуумною помпою щодня, бажано за 1-2 години до сну; з третього тижня і далі тривалість дії вакуумом можна збільшити до 1 хвилини, обов'язково збільшивши час відпочинку до 2 хвилин.

Існує цілий ряд протипоказань до застосування вакуумного масажера : психічні розлади; захворювання кровеносної системи; серцева недостатність; пахово-мошонкова грижа; парафімоз, фімоз і інші подібні захворювання крайньої плоті; уретрит (гостре запалення статевого члена); цукровий діабет, проблеми з печінкою і нирками; підвищене утворення тромбів і хвороби кровоносних судин; водянка яєчок; коротка вуздечка; наявність пухлин; подразнення і хвороби шкіри статевих органів, різні ушкодження; загострення хронічних запалень і венеричні захворювань.

У будь-якому разі, оптимальним рішенням перед використанням помпи є консультація з фахівцем.

Пам'ятайте, що при використанні варто строго дотримуватися усіх інструкцій до вакуумної помпи. Неправильне використання виробу може привести до неприємних наслідків для організму.

В наших магазинах Ви знайдете все необхідне для догляду за  секс-іграшками.

 

 

ЕРОТИЧНІ ІГРИ З ВОСКОМ

Тіло вашого партнера буде полотном, віск - фарбами, а ви - художником. Можете взяти свічки декількох кольорів і створити справжній авангардний шедевр, ніжно наносячи задоволення і заподіюючи ласки партнерові;). Рідкий віск безпосередньо виливається на ділянки тіла вашого партнера. Для збільшення інтенсивності відчуттів, спробуйте одночасне використання воску і льоду. Крім того, спробуйте варіювати висоту, з якою ллється віск. Різна висота визначає температуру воску а, отже, і інтенсивність відчуттів. Можна також заздалегідь задути свічку, перш ніж ви почнете лити з неї віск. Це також понизить його температуру.

Запаліть свічки і дочекайтеся, поки віск розплавиться. Потім спробуйте віск на своїй долоні: він не повинен обпалювати, а приємно колоти і проникати теплом в тіло. Крапайте воском на тіло партнера з відстані 25-50 см (у польоті віск додатково охолоне). Поперемінно наближайте і віддаляйте свічку, приділяйте увагу ерогенним зонам і животу. Можете не лише крапати, але і водити пальцями по незастиглому воску, гладячи партнера і малюючи химерні візерунки. Любителям хард-версії ігор варто спробувати обливання воском. Для цього або використайте товсті свічки, або поламайте і розтопіть свічку на водяній лазні (ні в якому разі не доводьте рідину до кипіння!). Застиглий віск так само дуже приємно знімати з тіла м'якими рухами пальців, посилюючи тиск на тіло або застосовуючи холодну сталь леза ножа (бажано не гострого або зворотну його сторону, щоб не нанести мимоволі порізи на тіло партнера).

Підготовка і правила еротичних ігор з воском.

Якщо ви не хочете, щоб сексуальні ігри закінчилися травмами, підготуйтесь до них заздалегідь і запам'ятаєте наступні правила.

1. Правильно підберіть свічки, для таких ігор в секс-шопах продаються спеціальні свічки ручної роботи.

2. Застеліть ліжко старою постільною білизною, оскільки віск відіпрати неможливо, тільки вигладжувати праскою через папір.

3. Зробіть епіляцію або збрийте волосся на тих ділянках, куди потрапить віск. Інакше його доведеться видаляти разом з волоссям, що може виявитися не найприємнішою процедурою (особливо для чоловіків).

4. Поставте поряд з ліжком ємність з водою, підготуйте про всяк випадок протиопікову мазь.

5. Перед грою прийміть душ. Пам'ятайте: воском не можна крапати на шкіру, після нанесення олій, лосьйонів, кремів.

6. Не перестарайтеся. Не заливайте воском волосся, обличчя, пупок та інші отвори.

7. Будьте уважні та акуратні: перевернута свічка може стати причиною пожежі.

8. Домовтеся про стоп-слово, будьте уважні і дбайливі до партнера.

Ігри з воском дуже приємна практика, яка поглибить тілесні переживання, а естетика яскравих крапель свічок на тілі, мимоволі викличе хвилювання... Температура свічок ручної роботи 56-60 градусів Цельсія, є безпечною для тіла і не залишає опіків.

Експериментуйте, відчувайте, поглиблюйтеся в переживання в парі і будьте дбайливі один до одного!

У наших магазинах Ви завжди можете придбати "Свічки ручної роботи для еротичних ігор з воском"

Склад: Парафін харчового високого очищення, П2; віск бджолиний; Барвник свічка; Мінеральна олія. Температура 56-60 градусів Цельсія.