Про нас

«SORANO» - це секс шоп саме для Вас!

Ми пропонуємо тільки ті товари, які виготовляються для покупців Європи та США, такими провідними світовими брендами секс-індустрії, як HUSTLER, RENE ROFE, DREAMTOYS, SVAKOM, PRETTY LOVE, GRASS & CO та інші. А це означає, що всі вироби, які Ви придбаєте у нас, мають європейську якість!

«SORANO» - це не просто інтим магазин, це справжній рай для насолоди, це величезний вибір секс іграшок, відвертої білизни та безлічі цікавих дрібниць! У нас Ви знайдете все, що тільки дозволить уявити Ваша фантазія: анальні стимулятори, вагінальні кульки, вібромасажери, насадки на член, фалоімітатори, інтимні прикраси, шикарну білизну, косметичну продукцію та парфуми з феромонами. Ми впевнені, з таким асортиментом товарів Ви навряд чи зможете встояти перед купівлею в нашому віртуальному магазині.

Ми цінуємо кожного клієнта і робимо все можливе, щоб відвідування сторінок нашого секс шопу було для Вас легким та приємним! Всі товари мають зображення та коротку характеристику, а ціни Вас приємно здивують! У нашому магазині Ви знайдете широкий асортимент виключно високоякісної продукції, виконаної з безпечних та гіпоалергенних матеріалів.

 

ТІЛЬКИ ВИ ТА НАШ МЕНЕДЖЕР ЗНАЄТЕ ПРО ВМІСТ ЗАМОВЛЕННЯ!